Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Location
ca: Localització

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Street name
ca: Nom del carrer
