Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Location
hu: Helyszín

en: Street
hu: Utca

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: webform
hu: űrlap

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Full address
hu: Teljes cím

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2
