Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Name
it: Nome

en: Location
it: Posizione

en: Street
it: Via

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Postal Code
it: Codice postale
