Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Location
pl: Położenie

en: Street
pl: Ulica

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: State/Province
pl: Województwo

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy
