Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Location
pt: Localização

en: Street
pt: Logradouro

en: State/Province
pt: Estado

en: Postal Code
pt: CEP
