Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Street
sk: Ulica

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: webform
sk: webformulár

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
