Webform AddressFinder (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Location
sv: Plats

en: Suburb
sv: Förort

en: Street
sv: Gata

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
