Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: List
gl: Lista

en: Category
gl: Categoría

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Webform
gl: Formulario web
