Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Webform
lv: Webforma
