Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Category
nl: Categorie

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Webform
nl: Formulier

en: Email field
nl: E-mailveld
