Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Category
ar: التصنيف

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول
