Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Category
et: Kategooria

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
