Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Category
km: ប្រភេទ

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី
