Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: List
sv: Lista

en: Category
sv: Kategori

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
