Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: List
tr: Liste

en: Category
tr: Kategori

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: About
tr: Hakkında
