Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Category
te: వర్గం

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి
