Webform Mass Email (8.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Log emails
pt: Registrar emails

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
pt: A execução do cron não deve ultrapassar a execução máxima do PHP, que é de %max segundos.

en: Email field
pt: Campo de email
