Webform mattermost (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Color
et: Värv

en: Message:
et: Sisu:

en: Elements
et: Elemendid
