Webform mattermost (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: Custom
hu: Egyéni

en: URL:
hu: Webcím:

en: Color
hu: Szín

en: Channel
hu: Csatorna

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Notification
hu: Értesítés

en: Elements
hu: Elemek

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
