Webform Mattermost (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Color
lv: Krāsa

en: Channel
lv: Kanāls

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Notification
lv: Paziņojums
