Webform Mattermost (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Color
ne: रंग

en: Message:
ne: संदेश
