Webform mattermost (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Color
pl: Kolor

en: Channel
pl: Kanał

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Elements
pl: Elementy

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości
