Webform mattermost (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Color
sk: Farba

en: Message:
sk: Správa:

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
