Webform mattermost (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Message:
ca: Missatge:

en: Notification
ca: Notificació
