Webform mattermost (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Username
it: Nome utente

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Color
it: Colore

en: Channel
it: Canale

en: Attachments
it: Allegati

en: Message:
it: Messaggio:

en: Notification
it: Notifica

en: Elements
it: Elementi
