Webform mattermost (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Color
sl: Barva

en: Attachments
sl: Priponke

en: Message:
sl: Sporočilo:
