Webform Mautic (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message:
tr: İleti:

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: completed
tr: tamamlandı

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Response status code
tr: Yanıt durumu kodu

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
