Webform Newsletter2Go (2.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Form ID
de: Formular-ID

en: External
de: Extern

en: Webform
de: Webformular

en: Auth key
de: Authentifizierungsschlüssel

en: Posted data
de: Veröffentlichte Daten

en: Submission data
de: Eingabedaten
