Webform Newsletter2Go (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: External
sv: Extern

en: Webform
sv: Webbformulär
