Webform Newsletter2Go (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: External
gl: Externo

en: Webform
gl: Formulario web
