Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Maximum
az: Maksimum

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar
