Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Start
el: Αρχή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί
