Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Maximum
es: Máximo

en: Start
es: Comienzo

en: Minimum
es: Mínimo

en: About
es: Acerca de

en: Steps
es: Pasos
