Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz
