Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Start
gl: Comezo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: Steps
gl: Pasos
