Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે
