Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Start
he: התחלה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות

en: Steps
he: צעדים
