Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Maximum
it: Massimo

en: Start
it: Inizio

en: Minimum
it: Minimo

en: About
it: Informazioni

en: Steps
it: Passi
