Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី
