Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە
