Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Start
lt: Pradžia

en: Webform
lt: Web forma

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai
