Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Start
lv: Sākt

en: Webform
lv: Webforma

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Steps
lv: Soļi
