Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: About
ne: बारेमा
