Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Start
nl: Begin

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Steps
nl: Stappen
