Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Maximum
tr: En fazla

en: Start
tr: Başlangıç

en: Minimum
tr: En az

en: About
tr: Hakkında

en: Steps
tr: Adımlar
