Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Start
de: Beginn

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Steps
de: Arbeitsschritte
