Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Maximum
et: Maksimum

en: Start
et: Algus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist
