Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Start
fa: شروع

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Minimum
fa: حداقل

en: About
fa: درباره
