Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Maximum
fi: Suurin

en: Start
fi: Alkaa

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: Steps
fi: Vaiheet
