Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Start
hi: शुरू

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: About
hi: के बारे में
